Informatyk

Miejsce pracy Bytom - Śródmieście

Obowiązki:
- Diagnozowanie oraz naprawa sprzętu komputerowego i oprogramowania;
- Obsługa klientów serwisu komputerowego (przyjęcie sprzętu/naprawa/testowanie poprawności działania po naprawie);
- Wyjazdy do klientów serwisu w promieniu do 25 km w celu dokonania naprawy na miejscu (klienci indywidualni oraz firmy);
- Wycena napraw, przedstawianie klientowi kosztów naprawy;

Wymagania:
- Znajomość systemów operacyjnych Windows (7/8/8.1/10);
- Znajomość oprogramowania narzędziowego: pakiet Ms Office, OpenOffice, klienty poczty elektronicznej, przeglądarki www itp.;
- Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego;
- Znajomość budowy i konfiguracji sieci komputerowych;
- Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów;
- Znajomość angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji oraz szukanie rozwiązań problemów na forach obcojęzycznych;
- Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

- Poszukujemy osób z doświadczeniem jak i do przyuczenia;
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, lub na elastycznych warunkach jesteśmy otwarci także na osoby studiujące;
- Zdobycie doświadczenia zawodowego.

Forma kontaktu:

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.