Informatyk z doświadczeniem

Miejsce pracy Bytom - Śródmieście

Szukamy do pracy osoby z doświadczeniem, która przede wszystkim obsługiwała by naszych klientów biznesowych i indywidualnych w promieniu 25 km od Bytomia. Dodatkowo realizowała by naprawy sprzętu komputerowego w naszym stacjonarnym serwisie.

Obowiązki:
- Obsługa informatyczna firm w ich siedzibach ;
- Diagnozowanie usterek oraz naprawa sprzętu komputerowego i oprogramowania;
- Obsługa klientów serwisu (przyjęcie sprzętu/naprawa/testowanie poprawności działania po naprawie, wydanie sprzętu);
- Wyjazdy do klientów serwisu w promieniu do 25 km, w celu dokonania naprawy, odebrania lub wydania sprzętu;
- Wycena napraw, przedstawianie klientowi kosztów naprawy;

Wymagania:
- Doświadczenie w dziale IT lub na zbliżonym stanowisku;
- Znajomość systemów operacyjnych Windows;
- Znajomość oprogramowania biurowego i narzędziowego: pakiet Ms Office, OpenOffice, klienty poczty elektronicznej, Antywirusy itp.;
- Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego (desktopy i laptopy);
- Znajomość budowy i funkcjonowania sieci komputerowych;
- Znajomość angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji oraz szukanie rozwiązań problemów na forach obcojęzycznych;
- Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów;
- Komunikatywność;
- Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
- Odpowiedzialność, dokładność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy;
- Prawo jazdy;

Dodatkowe atuty:
- Studia wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym (skończone lub w trakcie);
- Znajomość Płatnika lub  programów sprzedażowych / księgowych / kadrowo - płacowych (instalacja , archiwizacja danych);
- Znajomość Mmedica (instalacja , archiwizacja , wsparcie użytkownika)
- Znajomość aplikacji Google (G Suite);

Oferujemy:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
- Dużą swobodę w organizowaniu działów IT obsługiwanych firm;
- Rozwijającą prace;

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.