Sieci komputerowe - splitbit.plNasi specjaliści zajmują się projektowaniem i wdrażaniem sieci przewodowych i bezprzewodowych (LAN), dostępów zdalnych (VPN),  łącz internetowych, oraz serwerów usługowych wewnątrz sieci.

Inwestycja w sieć komputerową to dla firmy wydatek jednorazowy, który poprzez przyspieszenie pracy, zapewni przedsiębiorstwu wymierne oszczędności. Nasi specjaliści zawsze wykonują sieci komputerowe z myślą o zabezpieczeniu danych przed niepowołanym dostępem. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wojskiem przy ochronie informacji niejawnych, pozwala nam zapewnić klienta o całkowitym bezpieczeństwie danych jego firmy.

Dlaczego warto wdrażać w firmie sieci komputerowe? Ponieważ:

  • pozwalają na redukcję kosztów, np. wdrożenie sieci VPN umożliwia pracę zdalną, 
  • prowadzą do sprawnej wymiany informacji pomiędzy urządzeniami w firmie (wewnętrzna sieć LAN) lub pomiędzy urządzeniami w firmie i poza nią (sieć VPN),
  • umożliwiają uruchomienie usług usprawniających procesy biznesowe, jak np. księgowanie on-line lub korzystanie ze wspólnego serwera plików,
  • pozwalają na efektywne składowanie informacji w postaci kopii zapasowych lub danych współdzielonych, co eliminuje konieczność zapisywania ich na płytach czy pendrive’ach.

Skontaktuj się z nami